Başlangıç > کیمدیر؟, عمومی > قوتسال سو ، مؤعجیزه آختارانلارا – تورکیه

قوتسال سو ، مؤعجیزه آختارانلارا – تورکیه

ayhan doyuk

ayhan doyuk

سايين ( آیخان دویوک )آيهان دويوک-و آنلاتماق آيني زاماندا بيليم دن، فلسفه دن، ماتئرياليزم دن و مئتافيزيک دوشونجه دن ده بحث اتمئيي گرکديرديیي ايچين آسلئندا کولاي بير ايش دییيلدير. بو اوزدن اونو بوتونسل اولاراق اينجه له مه ک گرکير. بو چوک يؤنلولوک، سايين آيهان دويوک-ون ايچينده آن به آن گه ليشه ن و زنگينلشن بوتونسلليیين بير پارچاسيدير.  بو گون ياپتيغي توم آراشتيرمالارين و چاليشمالارين سونوجو اولاراق،AyDo™ Waterاورتايا چيکميشتير. سايين آيهان دويوک اولکه ده سورکلي کونفئرانس و سئمينرلر وئرئرئک يوروتتویو چالئشمالاري ایلا، چئوره سل فلاکتلري آچيقلاياراق دونيايي داها ياشانابيلير بير يئر ياپابيلمک ايچين گرکلي اولان گرچک چؤزوملري توم اينسانليغا سونماکتادير.آيهان دويوک-و تانيمانين ان یاخشي يولو، بولوشويلا ياپابيلديکلريني تعقیب ائتمک و سونوچلاريني ايزله مه کدير. AyDo™ Waterاين ياپابيلديکلري بو گزگن ايچين چوک اؤنمليدير.

AyDo™ Water، دونياميزين گه له جه یينده کي توم چئوره فلاکتلريني اؤنله يه جه ک و وئرميش اولدوغوموز زارارلاري تکرار رهابيليتئ ائده جه ک سيستملر زنجيري دير.

اوزون ایللردن بري سايين آيهان دويوک طرفیندن یؤرؤتؤلن آراشدئرما گئليشديرمه چالئشمالاري و بونون سونوجو ائدينيلن دئنئييملر، گزگن ايميزين ائکولوژيک دئنگسي نين پوزولدوغو و کريتيک بير دؤنمه گيرديیي ایندیه بير چؤزوم گئتيرمه کده دير.

بيلينديغي کیمیي،ائنرژي نين و تئکنولوژي نين نفت و پئتروکيمياسال لارا باغلي اولاراق کوللانئمي سونوجوندا، هيدروکربون و پئتروکيمياساللارلا کيرله نه ن  چئورئ نين، دراماتيک و تراژئديک بير بيچيمده دئنگه سي پوزولاراق، اينسانليغين وه توم جانليليغين ياشامي تهديت ائديلمه کده دير.

و بو آن ايچين، يئپ يئني، بوتونله شتيريجي بير چؤزوملر سيستئمي ياراتان و دوغانين پوزولان دئنگه سيني اسکي حالينه گئتيره جه ک، ياشايان توم جانليلارين حاياتلاري نين آخئشلاريني اولوملو يؤنده دئیيشتيره جه ک، ائکولوژي و ائنئرژي دئنگه سيني لاپ اوست سئوييه يه چيخاراجاق، يئني بير دیزی چؤزوملر سري سي، دونيانين هريئرينده کوللانيلمايا باشلانمئشدئر. اينسانليق، ایندي الينده کي بو يئني ايمکانلا گه له جه یه باخماقدادئر.

گزگنيميزين سورعتله کيرلنمه سينی و بونون هابيتات اوزئرينده کي اولومسوز ائتکيلرينی دويارلي اولان دونيانين هر يئرينده کي ليدرلري، حؤکؤمت يئتکيليلريني، قورولوشلاري، ائکولوژي وه چئوره اورگانيزاسيونلاريني، بيليم – ائیيتيم جامعه سي و اؤزل سئکتؤرده کي توم قوروملاري، قيساجاسي سيزلري، ويزيونوموزو آنلامانيز و هرکس ايچين گئرکن تمل بيلگيلري الده ائتمه نيز ايچين، اينترنت سيته ميزي اينجه له مه يه دعوت ائديریک.

قوتسال سو

قوتسال سو

27 ایلدن بوگونه کیمی سايين آيهان دويوک، ائکولوژي نين و دوغانين دئنگ سي نين گئتديکجه حئزلئ بير شئکيلده پوزولدوغونا و يوخ اولدوغونا تانئکلئک ائتدي. بو کؤتو گئديشي دوردورماق و سورونو کؤکوندن چؤزه بيلمک ايچين چالئشمالارئني يئلمادان، اوسانمادان سوردوردو. سورونو چؤزمک ايچين موکمل بير آراچ کوللاناجاق ایدي؛ سو

بورادا سونولان توم سيستملر، بيلگي نين، اوزون سورن آراشدئرما و گليشديرمه چالئشمالاري نين بير سونوجودور. توم بو چاليشمالار هيدروکاربونلار، پئتروکيمياساللار و باشقا کيمياسال مادده لرين سبب اولدوغو کيرلي ليغين ايچينه ايشله يه بيلن و بو زارارلي مادده لري کوشاتئب(ایحاطه) دؤنوشومونو ياپابيلن سو ’يون اوزئرينه ياپيلميشدير.
ویدیولار
********************************************
فارسجا:
آب مقدس
سخنرانی Drunvalo Melchizedek – سال  1999

“کشف یک نوع آب جدید”
در حدود ده سال پیش در ترکیه، گروه کوچکی از استادان بسیار مسن صوفی بودند که ذکرهای (Zikr) نیرومندی زمزمه می کردند. آنها آرام و بی صدا هستند و هیچ کس در مورد آنها چیزی نمی داند. آنها چیزی را خلق کرده اند که انسان هرگز ندیده است.

یکی از مردان این گروه، پا پیش گذاشت. او نیز یک استاد صوفی است و 78 سال سن دارد. او حدوداً 40 ساله به نظر میرسد و همینطور هم احساس می کند. شما هرگز نمی توانید بفهمید که او مسن تر است. او  مقداری آب به دنیا اهدا کرد. آبی که بشر هرگز ندیده است. او گفت :”این برای شفای دنیاست”. این آب به نظر زنده و خدا آگاه می رسد و اثرات متفاوتی بر چیزهای مختلف دارد.

تحقیقات شروع شد و دریافتند که هر گاه این آب را به یک دریاچه یا رودخانه ی آلوده اضافه می کنند، به سرعت طی معمولاً 3 یا 4 روز، تمامی دریاچه کاملاً از آلودگی پاک می شود، مانند 1000 سال پیشش می شود. حتی رسوبات و هر چیز درون آن. در یکی از آلوده ترین خلیج های دنیا که تاریک و پر از حبابهای کثیف است، این آب را استفاده کردند. طی چند روز، خلیج کاملاً پاک و تمیز شد.

من در واشنگتن دی سی، در یک اتاق کوچک سری با نیروی زمینی، نیروی هوایی، ارتش، سازمان سی.آی.ای و اف.بی.آی… حدود 15 فیزیکدان و شیمیدان بسیار بسیار سطح بالا از سازمانهای فوق حرفه ای، نشستی داشتم. باید در مورد آنچه می گویم مراقب باشم. آنها به من اجازه داده اند اینها را بگویم.

ابتدا آنها دو محفظه ی بزرگ از آب آلوده را آوردند. یک از آنها بویی شبیه فاضلاب داشت. قهوه ای و تهوع آور بود و آنها از آن آب در آن ظرف ریختند. دومین ظرف حاوی آب آلوده ای زرد مایل به قهوه ای بود که بویی شبیه بنزین و نفت داشت و مشخص بود مواد شیمیایی درونش هست. سپس آقای Ayhan Doyuk حدود یک قاشق چایخوری از آن آب را برداشت و در ظرف آب آلوده ریخت و گفت که این اندازه، بیشتر از آن چیزی است که نیاز است اما برای سرعت کار میزان بیشتری برمی دارد. بعد به آرامی، طی دو ساعت، هر دو ظرف آب را تماشا کردیم، آلودگی، آرام آرام به سمت کف ظرف رفت. آنچه در بالا ماند، پاک ترین و شفاف ترین آبی بود که بتوانید تصور کنید و دیگر هیچ چیز نبود، حتی رسوب و چیزهای دیگر. این واقعی واقعی است.

سپس او، یک ماهی گلدفیش را درون آن انداخت تا اطراف آب شنا کند، اگر آلودگی یا مواد شیمیایی در آب بود ماهی می مرد. و بعد از سه ساعت، آن ماهی کوچک هنوز در حال شنا کردن بود.

جالب اینجاست… مدیر این پروژه روز بعد به من تلفن زد و گفت :” باور نخواهی کرد. آنها ماهی را از آب بیرون آورده و به آکواریوم برگرداندند و وقتی صبح روز بعد آمدند، تمام آکواریوم تمیز شده بود”.

آنها یک قوطی روغن موتور خالص را خالی کرده و درونش را با یک روغن دیگر مثل آن پر کردند، حدود 3 یا 4 قطره از آب درونش ریخته و تکان دادند. بلافاصله، طی 3 ثانیه، دیگر روغن موتوری وجود نداشت. در عوض، پروتئین و اسیدهای آمینه وجود داشتند.

برخی از دانشمندان محیط زیست در آن جلسه گفتند که اگر معجزه ای مثل این به وجود نمی آمد، زمین طی 3 سال آتی، در نتیجه ی آلودگی، مرده و بی حاصل می شد.

آب فرا-یونیزه شده (Super-ionized)

این آب کاربردهای بسیاری داشته و آب فرا-یونیزه شده (Super-ionized) نام دارد. آب فرا-یونیزه شده آبی است که 3 الکترون اضافی در مدارهای بیرونی دارد. تمامی دانشمندان و فیزیکدانان و شیمیدانهای دنیا طی چند سال پیش، به تحقیقات روی آن ادامه دادند و آن را مخفی نگه داشتند. هیچ یک از آنان با تمامی مدارک تحصیلی و غیره شان نمی توانند توضیح دهند که چطور این اتفاق می افتد.

جدای از یک سری چیزهایی که من نمی توانم به شما بگویم، به نظر می رسد این آب، هشیار و زنده است و از کاری که انجام می دهد آگاه است! چون این آب، شروع به یک واکنش شیمیایی می کند و یک کاری انجام می دهد، و بعد در ترکیبی از همان نوع، به واکنش دیگری می پردازد و کار دیگری انجام می دهد که تنها در صورت داشتن هشیاری و آگاهی قابل انجام است. خود صوفی ها، زمانیکه در موردش صبت می کنند نمی گویند ” آب”، بلکه می گویند “او” که نشاندهنده ی ذات هشیار درون آب است.

اگر سیم یک لامپ معمولی را بریده و سر آن دو سیم را در آب که عایق است فرو کنید، هیچ اتفاقی نمی افتد. اما اگر سیمها را درون آب فرا- یونیزه شده فرو کنید، لامپ روشن می شود. هیچ کس پیش از این، چنین چیزی ندیده است. طبق تمام دانسته های ما، این غیرممکن است. یک جریان الکتریکی در این آب وجود دارد که آنها تحت عنوان الکترونهای مایع توصیفش می کنند. این هدیه ای است از طرف آموزگاران و استادان صوفی به این دنیا. اگر شما فقط می توانستید آنچه من می دانم را بدانید، اگر می توانستید آنچه من دیده ام ببینید.

تأثیر در زمین و خاک

این آب تنها در آب کار نمی کند بلکه بر زمین و خاک نیز اثر می گذارد. در آشغالدانی ها و خاکروبه های شهرها، از این آب اسپری کردند و بلافاصله همه چیز دگرگون شد. تمامی هیدروکربنات های آنجا تبدیل به کود و مواد آلی موجود در طبیعت و فاقد هر گونه مواد شیمیایی شدند با اینکه در اصل مواد شیمیایی بودند.

تمامی بوی موجود در آشغالدانی از بین رفت و تبدیل به بویی شبیه بوی گل رز شد. آنها نشان دادند که در این مکانها که این همه مواد سمی و چیزهای دیگر انباشته شده اند، گیاهان و سبزیجات از درون آن سموم شروع به رشد کردند. همه ی اینها واقعی واقعی است. شوخی نیست. تصور اینکه همچین چیزی بتواند در زمین به وجود آید مشکل است اما این چیزی است که حقیقتاً اتفاق می افتد.

بسیاری اثرات جانبی دیگر

اثرات جانبی بسیار بسیار زیادی که فوق العاده مثبت هستند وجود دارد که بسیاری از آنها را اجازه ندارم به شما بگویم. این آب کارهایی می کند که آب معمولی نمی تواند و بارها و بارها در مقابل چشم آنها تکرار شده اند. این آب می تواند تأثیری روی ما بگذارد که در حال حاضر قادر به تصورش نیستیم.

یکی از این اثرات، روی آتش سوزی های جنگلها یا آتش های نفتی و یا هر گونه حریق دیگری به ویژه بنزین و نفت است که تقریباً خاموش کردنشان غیرممکن است. این آب، حریق های ناشی از مواد شیمیایی و پتروشیمی و آتش سوزی های گاز متان را که در محل های زباله دانی به وجود می آیند و پیش از این موفق به مهار آن نمی شدند، خاموش می کند و بعد آن نیز آتش دوباره روشن نمی شود.

در آتش سوزی های جنگلها نیز اثر یکسانی دارد. وقتی این آب با آتش تماس پیدا می کند، فوراً آن را خاموش می کند و دیگر نمی توانید آن را روشن کنید. چون بنزین را تبدیل به چیز دیگری می کند که قابل اشتعال نیست.

اگر روی درختان زنده اسپری شود که برای آنها بسیار مفید است، آن درختان تا ساعتها بعد از آن نمی سوزند. این تنها یکی از اثرات جانبی این آب است.

می توانید آن در یک خلیج کوچک بریزید، طی 4 روز قادرید تا 60 فوتی درون آب را ببینید و طی دو ماه، به رسوبات کف آن رسیده و آنها را تبدیل به پروتئین و اسید آمینه می کند.

آب با روغن مخلوط نمی شود ولی این آب، بلافاصله با روغن مخلوط  می شود.

در حال حاضر، روسیه و 8 کشور بزرگ دیگر دنیا در حال انجام تحقیقات گسترده ای بر روی آن هستند. آنها مخفیانه از این آب در دریاچه ها و رودخانه های آلوده می ریزند و درست در مقابل چشمانشان پاک می شود.

چندی از مؤسسات در دنیا نمی خواهند ببینند که این اتفاق در حال روی دادن است. بیشتر از همه شرکتهای مربوط به نفت و نمی توانم به شما بگویم چرا. نام شرکتی که در ترکیه در حال انجام آزمایشات و تولید است، Perfect Science است و نام مؤسس آن Ayhan Doyuk می باشد. او در حقیقت یک دانشمند نیست بلکه یک صوفی است. او اکنون در حال همکاری با دولتها و در تلاش است تا این آب را به جهان ارائه کند. این شرکت طی یک پروژه ی 48 میلیون دلاری به تولید 100000 تن از این آب پرداخته است.

چیزی جدید روی زمین به وجود آمده است و من فکر میکنم بسیار اهمیت دارد. پیشگویی سرخپوستان هوپی می گوید که درست قبل از آنکه به سطح بعدی برویم، به دنیای پنجم از نظر آنها، بعد چهارم از نظر ما، چطور تمامی دنیا پاک و تمیز می شود همانطور که هزاران هزار سال پیش بود. اقیانوس ها، رودخانه ها، آسمانها، همه چیز.

سؤال : آیا برای ماشین قابل استفاده است؟

–  نمی توانم پاسخ دهم. احتمالاً بیشتر سؤالاتی که از من خواهید پرسید را باید پاسخ یکسانی بدهم. آنها واقعاً من را محدود کرده اند چون این شبیه یک معجزه است… هر چیزی که در تماس با آن قرار می گیرد تبدیل به چیزی مثبت می شود، چیزی مثبت برای دنیا خلق می کند.

سؤال : می شود آن را خرید؟

– هنوز برای فروش نیست اما شاید یک روزی باشد. در حال حاضر، در سطح دولتی است و تصمیم با دولتهاست که بیرون بیاید یا نه. ما داریم به استرالیا می رویم تا بندر سیدنی را تمیز کنیم.

سؤال : با بدن انسان چه می کند؟

– نمی توانم بگویم. اما شاید جالب ترین مورد از بین چیزهای دیگر همین موضوع باشد.

سؤال : آیا برای فضولات هسته ای کاربرد دارد؟

– بله. به نظر می رسد با همه چیز کاری انجام می دهد. روی یک سری از مسائل آزمایش نشده و در موردش مطمئن نیستند.

قایناق فارسجا

Reklamlar
  1. 17/09/2010, 12:26

    شما هم وبلاگ جالبی دارین
    خوب نمیتونم به ترکمنی بنویسم وگرنه حتما مینوشتم!

  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: